Svatba na Zakynthosu

Svatba na Zakynthosu je snem mnoha párů. Charakteristická bílá a modrá, které jsou národními barvami Řecka, zde dominují. Společně se zelenou – barvou hustých cipříšových hájů a sadů olivovníků lahodí oku návštěvníka. Mořská želva Kareta pravá (Caretta-Caretta) se stala téměř synonymem ostrova. V oblasti Laganas nadšenci a dobrovolníci založili podmořskou rezervaci a zabývají se tam ochranou tohoto chráněného plazu. Zakynthos láká rovněž překrásnými plážemi, mezi kterými se vyjímá nedostupná pláž Navajo s vrakem pašerácké lodi. Celé severní a západní pobřeží ostrova je divoké a nedostupné. Na Navajo lze doplout pouze lodí, cestou lze obdivovat Modré jeskyně – geologický fenomén bílých skalních útvarů na severo-východním pobřeží. Pokud se rozhodnete pro Zante, jak ostrovu italsky říkají, obraťe se na nás a my Vám zařídíme jak svatbu, tak ubytování.

Zakynthos nabízí několik míst vhodných pro uspořádání Vaší vysněné svatby. Milovníci přírody, tyrkysového moře a divokých pláží si jistě přijdou na své. Ostrov si během Vašeho pobytu můžete celý projet, jelikož není příliš rozlehlý. Na některá místa se doplavíte pouze lodí. I to má své kouzlo… Nebo naopak preferujete relaxovat na hotelové pláži, na jemném písku, kde Vás vlnky šimrají po nohou a lahodné drinky Vám servírují až k lehátku. Tohle vše můžete zažít během Vaší svatební cesty na Zakynthosu.

Základní balíčky svateb 

1. Svatba na Zakynthosu na pláži

Vaše vysněná svatba se může konat na některých vybraných plážích ostrova, které poskytují relativní soukromí a klid. Nezapomínejte ovšem, že v Řecku jsou všechny pláže veřejné. Jednoduchá výzdoba obřadního stolku doplní  romantickou atmosféru, kterou tyto pláže skýtají. V jednoduchosti je krása, říká staré pořekadlo. Na obřad na pláži se můžete dostavit klidně i bosky. Slavnostní slib se může konat přes den, ale klidně i večer, při světle svíček a luceren. Nabízí se i možnost větší svatby na pláži s židlemi a slavnostním obloukem. Podělte se s námi o představu Vaší dokonalé svatby a my uděláme maximum, abychom ji splnili.

2. Větrné mlýny na mysu Skinari

Líbí se Vám řecké větrné mlýny? Chtěli byste v jednom z nich strávit Vaši svatební noc? Vyberte si tedy tento balíček. V nabídce jsou tři varianty pronájmu: kamenný mlýn, modrý mlýn anebo apartmán majitelů. V případě, že se v jednom z nich ubytujete a povečeříte,  vyjde Vás obřad levněji. Obřad u větrných mlýnů se může konat i v případě, když bydlíte jinde. Pod mlýny se nacházejí světoznámé Modré jeskyně, kam se můžete po svatbě vydat na krátký lodní výlet.

3. Hotelová terasa

Pokud máte rádi pohodlí a odrobinu luxusu, máme pro Vás v nabídce balíček „Svatba na hotelové terase“. Jedná se o rozkošný hotel „The Bay“, nacházející se poblíž letoviska Vasilikos, ve kterém Vás budou hýčkat. Své „ANO“ si tam můžete říct v malém soukromém altánku s výhledem na moře nebo přímo na hotelové pláži. Hotel je situován u moře, nad písečnou pláží. Nedaleká skaliska skrývají romantická zákoutí pro Vaše svatební fotografie. Budete-li chtít, hotel Vám zorganizuje občerstvení nebo malý raut po svatbě.

4. Porto Roxa

Na drsném a skalnatém západním pobřeží Zakynthosu, s výhledem na západy slunce a rybářský přístav, se nachází kouzelná řecká taverna. Mimo hlavní sezonu ( květen, červen, září, říjen) tam bývá klidno a útulno. Jemné oblázkové pláže zasazené mezi skalisky, blankytné moře a slunečníky z palmového listí i výzdoba celého areálu, ladí s přírodou a celek tak vytváří neopakovatelnou atmosféru. Jako stvořené pro ty, kteří chtějí být mimo dohled turistů.

5. Ostrov Cameo

Jedná se o malý neobydlený ostrůvek na jihu Zakynthosu v Agios Sostis, spojený dřevěným můstkem s pevninou. Je oblíbeným místem svateb na ostrově, proto se rozhodněte s předstihem a včas rezervujte Váš svatební obřad. Na opačné straně Cameo najdete relativní soukromí a také se tam nachází plážový bar, který nabízí občerstvení. Můžete si vybrat z pronájmu celého ostrova jen pro Vás a Vaše hosty ( dražší varianta) anebo ho sdílet s ostatními návštěvníky ( levnější varianta).

6. Pláž Navajo s vrakem lodi

Snad najznámější a nejfotografovanější řecká pláž, která by možná byla jen jednou z mnoha krásných řeckých pláží, kdyby zde neztroskotala pašerácká loď. Dnes již zrezivělý koráb, který tkví pod kolmým útesem uprostřed bílé zátočiny, vytvoří úžasné pozadí pro Vaše exkluzivní svatební fotografie. Zařídíme Vám zde nejen fotografování, ale i obřad samotný. Pláž je přístupná pouze lodí. Svatba na Zakynthosu uspořádaná na této pláži je pro náročné páry. Obřad doporučujeme naplánovat na pozdní odpoledne, kdy odsud odjíždějí poslední turisté !!

Svatba na Zakynthosu nemusí být vždy oficiální svatbou. Pokud se chcete vyhnout delšímu procesu příprav dokumentů potřebných pro svatbu v Řecku, můžeme vám zde zorganizovat pouze symbolickou svatbu. Tento romantický obřad může navazovat na formální právněplatný obřad uskutečněný již dříve v ČR. Na přání zajišťujeme také obnovení manželských slibů, svatbu na oko, anebo svatební výročí. Svatba na Zakynthosu je zároveň ideální pro uspořádání tajné svatby…