Svatba na Zakynthosu

Svatba na Zakynthosu je snem mnoha párů. Charakteristická bílá a modrá, které jsou národními barvami Řecka, zde dominují. Společně se zelenou – barvou hustých cipříšových hájů a sadů olivovníků lahodí oku návštěvníka.  Zakynthos láká překrásnými plážemi, mezi kterými se vyjímá nedostupná pláž Navajo s vrakem pašerácké lodi. Na Navajo lze doplout pouze lodí, cestou lze obdivovat Modré jeskyně – geologický fenomén bílých skalních útvarů na severo-východním pobřeží. Pokud se rozhodnete pro Zante, jak ostrovu italsky říkají, obraťe se na nás.

Zakynthos nabízí několik míst vhodných k uspořádání Vaší vysněné svatby. Milovníci přírody, tyrkysového moře a divokých pláží si jistě přijdou na své.

Svatba na Zakynthosu na pláži

Vaše vysněná svatba se může konat na některých vybraných plážích ostrova, které poskytují relativní soukromí a klid. Nezapomínejte ovšem, že v Řecku jsou všechny pláže veřejné. Hezký oblouk a obřadního stolek doplní  romantickou atmosféru, kterou tyto pláže skýtají. V jednoduchosti je krása, říká staré pořekadlo. Na obřad na pláži se můžete dostavit klidně i bosky. Slavnostní slib se může konat přes den, ale klidně i při západu slunce nebo večer, při světle svíček a luceren. Nabízí se i možnost větší svatby na pláži s židlemi nebo polštáři, živou hudbou a ohňostrojem. Popište nám Vaši představu svatby, o které sníte a my uděláme maximum, abychom tento sen splnili.

Svatba na Zakynthosu Svatba v Řecku
Svatba na Zakynthosu – větrné mlýny na mysu Skinari

Líbí se Vám řecké větrné mlýny? Chtěli byste v jednom z nich strávit Vaši svatební noc? Vyberte si tedy tento balíček. V nabídce jsou tři varianty pronájmu: kamenný mlýn, modrý mlýn anebo apartmán majitelů. V případě, že se v jednom z nich ubytujete a povečeříte,  vyjde Vás obřad levněji. Obřad u větrných mlýnů se může konat i v případě, že bydlíte jinde. Pod mlýny se nacházejí světoznámé Modré jeskyně, kam se můžete po svatbě vydat na krátký lodní výlet.

Svatba v Řecku

Svatba na Zakynthosu na terase

Pokud máte rádi vyhlídku na moře, ale nechcete být na pláži, máme pro Vás v nabídce balíček „Svatba na terase“ spojená s večeří. V nabídkce máme několik taveren a resturací, v závislosti na počtu hostů vám nabídneme tu pravou. Své „ANO“ si tam můžete říct v relativním soukromí s výhledem na moře a po obřadu se přeunout na hostinu k připraveným stolům. V některých místech se taverna uzavře pro ostatní návštěvníky, v jiných budete večeřet v ústraní během provozu restaurace. Výhodou tohoto balíčku je zázemí, které taverna poskytuje.

Svatba na Zakynthosu Svatba na Zakynthosu

Svatba na zakynthosu v olivovém háji

V posledních letech jsou velmi oblíbené romantické svatby a svatby ve stylu rustic. Kromě pláže vám nabízíme k tomuto účelu ideální olivový háj, kde budete sami s vašimi hosty. Příjemný stín v horkých letních měsících, zeleň kolem vás a nedaleká pláž, kde dojdete pěšky se vyfotit, jsou jako stvořené pro ty, kteří chtějí být mimo dohled turistů.

Svatba na Zakynthosu – ostrůvek Cameo

Jedná se o malý neobydlený ostrůvek na jihu Zakynthosu poblíž letoviska Laganas, spojený dřevěným můstkem s pevninou. Je oblíbeným místem svateb na ostrově, proto se rozhodněte s předstihem a včas rezervujte Váš svatební obřad. Vkusný oblouk a hezky ozdobený stolek doplní slavnostní atmosféru obřadu. Kolem proplouvající lodičky a nedaleký přístav budou hezkou kulisou Vašich svatebních fotografií.

svatba na Zakynthosu

Svatba na Zakynthosu – pláž Navajo s vrakem lodi

Snad najznámější a nejfotografovanější řecká pláž, která by možná byla jen jednou z mnoha krásných řeckých pláží, kdyby zde neztroskotala pašerácká loď. Dnes již zrezivělý koráb, který tkví pod kolmým útesem uprostřed bílé zátočiny, vytvoří úžasné pozadí pro Vaše exkluzivní svatební fotografie. Zařídíme Vám zde nejen fotografování, ale i obřad samotný. Pláž je přístupná pouze lodí. Svatba na Zakynthosu uspořádaná na této pláži je pro náročné páry. Obřad doporučujeme naplánovat na pozdní odpoledne, kdy odsud odjíždějí poslední turisté !!

Svatba na Zakynthosu nemusí být vždy oficiální svatbou. Pokud se chcete vyhnout delšímu procesu příprav dokumentů potřebných pro svatbu v Řecku, můžeme vám zde zorganizovat pouze symbolickou svatbu. Tento romantický obřad může navazovat na formální právněplatný obřad uskutečněný již dříve v ČR. Na přání zajišťujeme také obnovení manželských slibů, svatbu na oko, anebo svatební výročí. Svatba na Zakynthosu je zároveň ideální pro uspořádání tajné svatby…