Svatba na Santorini

Kdopak by neznal Santorini, vyjímečný řecký ostrov ležící v souostroví Kyklád. Je jako stvořený pro svatbu, a to nejen díky scenériím, které jsou k vidění z každého výše položeného místa. Charakteristické terasy a vyhlídky, na které přicházejí milenci a páry pozorovat dechberoucí západy slunce, panoráma moře a bílé vesničky, kontrastující s tmavými sopečnými útvary, se navždy vryjí do vaší paměti.

Pokud jste i vy podlehli kouzlu malebných teras s pozadím širého moře anebo rozkošným bíle omítnutým řeckým kaplím a nesčetným schodům vedoucím téměř do nebe, je svatba na Santorini pro vás tím pravým. V dnešní době organizuje pobyt na tomto ostrově spousta českých i zahraničních cestovních kanceláří. My Vám můžeme doporučit jednu z nich, abyste si vybrali pro Vaši svatební destinaci vhodné ubytování. Nejsme vázáni na žádného tour operátora, tudíž na Santorini můžete cestovat i na vlastní pěst. Možná budete chtít připlout i na plachetnici?

Jelikož jsou svatby na Santorini žádané, doporučujeme si vybrat Vaši oblíbenou terasu s dostatečným předstihem. Rozkošné jsou i obřady a focení před a na řeckých kapličkách. Výhled na zapadající slunce, kdy červený kotouč s jemným zasyčením padá do moře, všude klid a jen první rozsvícená světla, navozuje romantickou náladu.  Všude kolem pozorujete jen nekonečnou mořskou hladinu, sopečný útes a bílé domky. To vše bude skvělým pozadím Vašich svatebních fotografií. Napište nám a my Vám zašleme aktuální cenovou nabídku včetně doplňkových služeb. Na Santorini jsme pro Vás vybrali mezi jinými tato obřadní místa:

Svatba na Santorini:

Santorini Gem

El Viento

Ilioperato Imerovigli

Venetsanos Winery

Le Ciel

Santo Wines

Suites of Gods

Villa Santa Irini

Villa Andromeda

a další.

Svatba na Santorini nemusí být vždy oficiální svatbou. Pokud se chcete vyhnout delšímu procesu příprav dokumentů potřebných pro svatbu v Řecku, můžeme vám zde zorganizovat pouze symbolickou svatbu. Tento romantický obřad může navazovat na formální právněplatný obřad uskutečněný již dříve v ČR. Na přání zajišťujeme také obnovení manželských slibů, stříbrnou, zlatou a diamantovou svatbu. Svatba na Santorini je zároveň ideální pro uspořádání tajné svatby…