Svatba na Korfu

Korfu. Svatba na Korfu.

Svatba na Korfu je zajisté snem nejedné nevěsty. I když je Kerkyra, jak ostrovu Řekové říkají, v nabídce téměř každé cestovní kanceláře, jako svatební destinace není příliš známá. Našim cílem bylo a vždy bude prolomit stereotypy a nabídnout Vám – drazí snoubenci- něco nového a neokoukaného. Zdejší scenérie jsou jako stvořené pro pozadí Vašich svatebních fotografií.

svatba na korfu

Tento stálezelený řecký ostrov je také často nazýván smaragdovým ostrovem. Překrásné scenérie zelených úbočí a plání se zde prolínají s kouzelnými plážemi a historickými zajímavostmi. Tyrkysové moře, čisté udržované pláže a pohostinnost obyvatel tohoto ostrova jsou garancí nezapomenutelné svatební cesty. Za nejkrásnější pláž Korfu je považována Paleokastrica, ležící u stejnojmenného kosmopolitního městečka. Někomu se však může víc líbit Issos, Agios Gordis, Kontogialos nebo Liapades. Milovníci soukromých pláží si zde bezesporu přijdou na své – malý ráj zvaný Chomus beach na severozápadě nebo Loggas beach patří k těm hůře dostupným, ale za to méně navštěvovaným plážím. Ostrov si můžete projet autem, na skútru nebo na kole.

  

Pokud rádi objevujete úzké klikaté uličky a tajemná zákoutí, navštivte Kerkyru, hlavní město ostrova. Cestovatelé zřejmě budou chtít navštívit Achilion – letní sídlo princezny Sissi. Nejen těmito, ale také spoustou dalších atrakcí láká a přitahuje Korfu turisty ze všech koutů světa. Může se stát i Vaší svatební destinací.

 

Pokud plánujete Vaši vysněnou svatbu na Korfu, nezbývá než si vybrat z široké nabídky hotelů a apartmánů a rezervovat termín.  Rádi Vám doporučíme, kde můžete strávit Vaši dovolenou a líbánky po svatbě. Civilní sňatky na Korfu se  konají každý čtvrtek a každou první sobotu v měsíci.  Oficiální obřady se pořádají v budově Iónského parlamentu a následné focení a natáčení pokračuje buď v ulicích městečka, na blízké pláži nebo ve Vámi vybraném místě. Na svatbu můžete přijet i v kočáru nebo jednoduše pěšky… Chtěli byste se dozvědět víc? Napište si o naši nabídku. Rádi vám ji zašleme! Navíc ubytování i letenky na tento ostrov nabízíme ve spolupráci s místní korfskou agenturou bez nutnosti vybírat pouze z nabídek českých cestovních kanceláří.

http://www.korfu-servis.cz/ 

http://www.mhtravelcorfu.com

Svatba na Korfu – radnice

V krásné neoklasicistní budově korfské radnice si jistě užijete Vaší Řeckou svatbu. Následuje přípitek s oddávajícím a fotografování v ulicích Kerkyry – na Listonu anebo na nábřeží. Pokud chcete, fotograf Vás může zavést i na blízkou pláž a lásku si tam můžete slíbit ještě jednou. Některé páry využívají tohoto momentu k přečtení nebo přednesu vlastního slibu, který si připravili a v uvolněné atmosféře u moře si chtějí takto přísahat lásku.

Svatba na Korfu na pláži

Ať již Korfu znáte nebo neznáte, ostrov vám zajisté učaruje. Nepřeberné množství pláží je zárukou, že si každý najde své místečko pro nezapomenutelný svatební obřad. Pláž, na které budete oddáni, si můžete vybrat sami, anebo ji vybereme společně podle Vašeho ubytování a také dle toho, co se Vám líbí. Po obřadu na pláži následují podpisy na radnici a převzetí Oddacího listu (převážně následující nebo jiný den).

svatba na korfu

Svatba na Canal dAmour ( Kanál Lásky)

Úžasné místo na severu ostrova v Sidari, kde se pískovcové skály spojují s mořem a vytvářejí neopakovatelný přírodní úkaz. Nabízí se zde možnost uspořádání obřadu přímo na skalách. Pokud jste zastánci jednoduchosti a spokojíte s přírodní kulisou, jednoduchý stolek bude tou nejlepší dekorací. Focení pak probíhá i dole na pláži, na vyhlídce Logas a pokud budete ubytovaní v okolí, můžete pokračovat hostinou v letovisku Sidari.

svatba na korfu svatba na korfu

Svatba na Pontikonisi ( Myší ostrov)

Chtěli byste něco originálního poblíž hlavního města a spojit to s krátkou plavbou? Pak je zde známý ostrůvek Pontikonisi, kam doplujete z přístavu v Kerkyře za pouhých pár minut. Mimo sezonu je ostrov prázdný a vaše svatba se tam může konat na vyhlídkovém místě s výhledem na Kerkyru. Zařídíme vám svoz malou lodí i oddávajícího. Focení pak kromě ostrova může probíhat v ulicích města Kerkyra.

svatba na korfu svatba na korfu

Svatba na Korfu nemusí být vždy oficiální svatbou. Pokud se chcete vyhnout delšímu procesu příprav dokumentů potřebných pro svatbu v Řecku, můžeme vám zde zorganizovat pouze symbolickou svatbu. Tento romantický obřad může navazovat na formální právněplatný obřad uskutečněný již dříve v ČR. Na přání zajišťujeme také obnovení manželských slibů, stříbrnou, zlatou a diamantovou svatbu. Svatba na Korfu je zároveň ideální pro uspořádání tajné svatby…

  svatba na korfu