Kontakt

Kontakt

Svatba v Řecku - splněný sen...

Budeme potěšeni, pokud nám napíšete na níže uvedené e-mailové adresy anebo se s námi spojíte telefonicky. Na vyžádání vám zašleme aktuální ceník a katalog služeb. Organizujeme svatby malé i velké, soukromé i honosné, tajné, oficiální i neoficiální (svatby na oko). Pokud chcete mít klidnou hlavu a společně se svatbou si nechat zařídit i dovolenou pro Vás a pro Vaše hosty, rádi Vám budeme nápomocni. Díky našim dlouholetým zkušenostem a kontaktům s místními Vám dokážeme doporučit hotel podle Vašich potřeb, zprostředkovat pronájem vozu nebo skútru v destinaci anebo objednat taxi.  Pro snadný kontakt využijte formuláře vespod.

e-mail:   info@reckasvatba.cz

GR mob. 0030 69 700 13 802
CS mob. 00420 606 517 318

Pokud hledáte inspiraci anebo chcete sledovat novinky, mrkněte na naše FB stránky:

http://www.facebook.com/reckasvatba

Pro Vaši vysněnou svatbu zvolte profesionalitu a zkušenost koordinátorek žijících na stálo v Řecku !

Máme dlouholetou zkušenost s prací v turistice. Vaši spokojenost zaručujeme 15 -letým pobytem v Řecku a znalostí řeckých reálií, v neposlední řadě pak i osobní zkušeností se svatbou na ostrovech, které máme v nabídce.

Naši nabídku neustále rozšiřujeme a zdokonalujeme. Pokud byste i přesto nenašli to, co hledáte, napište nám a my se pokusíme najít řešení.

Každý obřad připravujeme individuálně a nasloucháme přáním našich párů k jejich úplné spokojenosti. Na vyžádání Vám zašleme cenovou nabídku. K uskutečnění právoplatné svatby v Řecku budete potřebovat  nejdříve určité dokumenty. Rádi vám poradíme jak a kde si o ně můžete zažádat. Naše živnost je registrována v České republice a na veškeré služby Vám vystavíme faktury.

Těšíme se na Vás !!

Kontaktní formulář