Tereza a Martin, Kefalonie

Milá Maggie,

chtěli bychom Ti za vše moc a moc poděkovat. Už v průběhu domlouvání naší svatby nám bylo jasné, že jsme oslovili toho správného človíčka. Ale to, co jsi pro nás přichystala, bylo nad veškerá očekávání. Stačilo 10 dní a máme pocit, jako bychom Tě znali již 10 let.

Ačkoliv jsme se před tím, než jsme Tě požádali o zorganizování naší svatby, neznali, potěšil nás Tvůj přátelský a osobní přístup. Přestože žiješ na Kefalonii, s komunikací nebyl problém (telefonáty přes Skype, e-mailové zprávy). Na naše e-mailové dotazy jsi reagovala obratem, rychle jsi zjišťovala potřebné informace a posílala zajímavé náměty a doporučení. Tím, že jsi nás sama informovala o tom, co se aktuálně událo/domluvilo/zařídilo, tak jsme v zásadě komunikovali denně, což bylo moc fajn. Velmi oceňujeme, že jsi nás do ničeho netlačila (do žádných předpřipravených scénářů), vše nám trpělivě vysvětlila a nechávala nám dostatek času na promyšlení jednotlivých možností. Mohli jsme si tak v klidu vybrat variantu, která nejvíce vyhovovala našim potřebám a představám.

Vyhovovalo nám, že jsme se o všech detailech nemuseli závazně rozhodovat předem, ale že se spousta věcí dala zařídit až na místě. Například samotné místo svatebního obřadu, kdy jsi s námi po našem příletu na Kefalonii obešla možné varianty a my jsme tak nemuseli vycházet pouze z fotografií, ale rozhodnout se, jak na nás jednotlivá místa působí. To samé se týkalo svatebního dortu, kdy jsi s námi zašla do cukrárny, ve které jsme se mohli i den před svatbou rozhodnout, jaký dort si přejeme připravit.

Líbilo se nám, že Kefalonii nezaplavují davy turistů, jako jiné řecké ostrovy, a tak jsme si mohli užít soukromí nejen během našeho svatebního dne, ale i v průběhu celého pobytu.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem ostatním, kteří se na naší svatbě podíleli, zejména pak kadeřnici, vizážistce, panu fotografovi, oddávajícímu a starostovi okouzlujícího městečka Poros. Díky jejich profesionálnímu, trpělivému a pohodovému přístupu vše probíhalo v dokonalé harmonii a my jsme si náš den maximálně užili.

Velmi si vážíme toho, že jsme Tě poznali a budeme moc rádi, když zůstaneme přáteli i do budoucna

Tereza a Martin